Games-Level
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Games-Level

Games-Level
 
AcasaAcasa  Free-ZoneFree-Zone  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Flash-games
Flash_Games
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
Admin (131)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
OgYo*** (118)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
GOd (110)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
DeeeJay (47)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
Lord Nikon (37)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
La Familia (5)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
EnRg (4)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
SaLeaM (1)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
SrX * ReDiReCtIoN (1)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
El3cTr0 (1)
Cere admin ^-^ OgYo*** Vote_lcapCere admin ^-^ OgYo*** Voting_barCere admin ^-^ OgYo*** Vote_rcap 
Yahoo! Messenger Id GOd

 

Cere admin ^-^ OgYo***

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeMier 13 Aug 2008 - 21:33

Nick: OgYo***
Varsta minima 16 ani : am faqt 15 ani :>:>.....
Nume: Ionut
Level: 0 ca au resetat ranku dar se reface repede
Steam: nu inca. imi voi lua in cateva saptamani
Ym id: Ogyo_13 si Ogyo_619
Sex: Masculin
Rank: 17 sau 18..nu mai stiu
functie: Moderator (se poate si admin)-fiti darnici va rog ..nu veti regreta :X;)
Cu ce ne puteti ajuta: L-am ajutat pe god la server. I-am dat noul modul de uwc3 si o baza de date(nu vreau sa ma laud). Am experianta in adminat in jur de 4 ani jumate si ma pricep bine(zic eu). In plus vreau sa spun ca un admin este si un model pentru ceilalti jucatori deoarece el trebuie sa aiba un comportament adegvat atat pe server cat si pe forum (nu trebuie sa injure sa joace cu coduri - doar pentru ca este el admin)Vreau sa mai spun ca pot ajuta la aducerea mai multor oameni pe server,si sa mentin un joc placut fara codati,playeri care se injra si alte chestii .Doresc sa mai spun ca acest mod pe care i l`am dat lui god este modul meu preferat de uwc3 si imi voi petrece timpul liber pe server si forum si ii voi monitoriza pe tori(cine incalca regulile...joaca cu cod...etc) Sper sa imi aprobati cererea
MULTUMESC!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 04/08/2008 Numarul mesajelor : 131 Localizare : Sibiu Joburi/Distractii : Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeVin 15 Aug 2008 - 9:01

esti de treaba .. dar nush daca mai dam admine .. sa vb q god sau sa posteze aici el dar eu tias da admin
Sus In jos
https://games-level.forumgratuit.ro
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeVin 15 Aug 2008 - 9:29

multumesc...god are multa treaba..va lua ceva timp pana va raspunde
Sus In jos
GOd
Admin
Admin
GOd

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 11/08/2008 Numarul mesajelor : 110 Localizare : Bucuresti Joburi/Distractii : Programator it Stare de spirit : Happy

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeVin 15 Aug 2008 - 12:44

Da deci el e baiat bun are o cerere adegvata ii dam un admin sa vedem de proba ce stie sa faca cand va fi si serv functional.
Sus In jos
https://games-level.forumgratuit.ro/
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeVin 15 Aug 2008 - 12:46

multumesc...cand va fi serveru functional..primesc admin admin..iar dak ma voi comporta adegvat voi fi avansat?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 04/08/2008 Numarul mesajelor : 131 Localizare : Sibiu Joburi/Distractii : Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeVin 15 Aug 2008 - 14:40

da daca faci treaba buna te avansam ..trimitemi un pm q useru si parola ok?
Sus In jos
https://games-level.forumgratuit.ro
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeVin 15 Aug 2008 - 21:57

ok...
Sus In jos
Lord Nikon
Moderator
Moderator
Lord Nikon

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 11/08/2008 Numarul mesajelor : 37 Localizare : Ploiesti Joburi/Distractii : Many... Stare de spirit : asa s-asa

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeDum 17 Aug 2008 - 10:15

20 Fraguri -->ADD BANNED TO LIST! )

Se vede ca nu le ai cu adminu : added to banned list. si te intrebi dc nu ti-am dat pe storm.
si nici engleza : addban to list dak vroiai sa zici asa.
Sus In jos
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 8:22

ba nu ma butule..si mai taci dreaq din gura...nu mi`a scris asa...crezi k io nu vad bine sau ce...nu te mai da tu ala care le stie pe toate..k aia is cei mai prosti...esti si tu supermoderator pe un server si vii sa faci regulile aici....deocamdata esti la categoria noob asa ka shhht...Wink
Sus In jos
DeeeJay
Junior
Junior
DeeeJay

masculin
Varsta : 34 Data de inscriere : 11/08/2008 Numarul mesajelor : 47 Localizare : Valcea Joburi/Distractii : Counter Strike ------ Silkroad Online. ----- WOW--- Etc.. Stare de spirit : Happy With My new Girl Friend

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 9:29

OgYo*** daca luasi admin asta iti da dreptu sa jicnesti alte persoane vezi cum faci ca numi place atitudinea ta x(
Sus In jos
http://jmk-vl.hi5.com
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 10:39

scz ma...dar ma aduce in stare..adik...tu nu`l cunosti..tu sti ce fite are k este el mare admin pe svr cu tare....X(...
Sus In jos
DeeeJay
Junior
Junior
DeeeJay

masculin
Varsta : 34 Data de inscriere : 11/08/2008 Numarul mesajelor : 47 Localizare : Valcea Joburi/Distractii : Counter Strike ------ Silkroad Online. ----- WOW--- Etc.. Stare de spirit : Happy With My new Girl Friend

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 11:57

da nu conteaza respectal daca are admin si lasal in pace si poate o sa ajungi si tu acolo odata si no sati mai zica nimik ..
Sus In jos
http://jmk-vl.hi5.com
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 11:59

mdea....dar..multa lume nu`l sufera..printre care si io...deoarece....mai bn tac...:-j
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 04/08/2008 Numarul mesajelor : 131 Localizare : Sibiu Joburi/Distractii : Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 12:02

ogyo am avut o parere buna despre u frate .. vezi ai grija ca poate se schimba si ai grija de atitudinea ta ... ca numi place ok ..? ms frate
Sus In jos
https://games-level.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 04/08/2008 Numarul mesajelor : 131 Localizare : Sibiu Joburi/Distractii : Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 12:04

de lord .. mie nu mi se pare un baiat "rau" mi se pare chiar de treaba.... nush ce aveti q el .....
Sus In jos
https://games-level.forumgratuit.ro
DeeeJay
Junior
Junior
DeeeJay

masculin
Varsta : 34 Data de inscriere : 11/08/2008 Numarul mesajelor : 47 Localizare : Valcea Joburi/Distractii : Counter Strike ------ Silkroad Online. ----- WOW--- Etc.. Stare de spirit : Happy With My new Girl Friend

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 14:17

si mie lafel santa
Sus In jos
http://jmk-vl.hi5.com
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeLun 18 Aug 2008 - 15:27

bn ma..hai gata..putem sa incheiem subiectu...nu eu m`am luat de lord primu..el s`a luat de mine..(cand ne`am cunoscut)...deaia nu ne inghitim...pricepeti?...am luat slot+cmd pe un server si el a spus k nu imi dadea..si alte chestii..k mi`a dat mie owneru fara sa`i ceara si lui parerea...mi l`a dat k l`am ajutat...dar el...gata....
Sus In jos
Lord Nikon
Moderator
Moderator
Lord Nikon

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 11/08/2008 Numarul mesajelor : 37 Localizare : Ploiesti Joburi/Distractii : Many... Stare de spirit : asa s-asa

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeMar 19 Aug 2008 - 18:36

"k mi`a dat mie owneru fara sa`i ceara si lui parerea...mi l`a dat k l`am ajutat...dar el...gata...."


si ce e mai baiete? crezi ca numa pot eu ca ti-a dat admin?
stii care-i faza? sunt vreo 10 pe care nu-i inghit, si te numeri si u. eu n-am nimik cu tine. eu doar ti-am atras atentia la greseala de ortografie, ca stii ca nu sufar cand vad.

"mdea....dar..multa lume nu`l sufera..printre care si io...deoarece...."


dak nu ma sufera lumea, e petru ca: nu l-am ajutat acolo, nu i-am scos banu acolo, nu i-am facut xp acolo, nu am dat ban lu ala, nu i-am dat admin etc.

"deocamdata esti la categoria noob asa ka shhht..."


adik? sa fac posturi ca tine? eu nu stau toata ziua ca tine pe cs si pe forumuri, si ma joc arcade.

Te rog frumos pe viitor sa nu mai vii cu astfel de ofense, si ma scuzi daca te-am atacat intr-nu fel sau altul.
Bafta.
Sus In jos
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeMier 20 Aug 2008 - 12:48

bn....bafta si tie...dar iti spun k nu am nik q tine..si chiar mi`ar fi placut sa ne intelegem dar....asta tu hotarasti...sal si bft din nou
Sus In jos
Lord Nikon
Moderator
Moderator
Lord Nikon

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 11/08/2008 Numarul mesajelor : 37 Localizare : Ploiesti Joburi/Distractii : Many... Stare de spirit : asa s-asa

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeMier 20 Aug 2008 - 18:53

absolut vreau sa ne intelegem.
Sus In jos
La Familia
Jucator
Jucator
La Familia

masculin
Varsta : 31 Data de inscriere : 12/08/2008 Numarul mesajelor : 5 Localizare : Aninoasa Joburi/Distractii : Cs Stare de spirit : de treaba

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeMier 20 Aug 2008 - 19:38

Totul e bine cand se termina cu bine.
Sus In jos
https://games-level.forumgratuit.ro/
Admin
Admin
Admin
Admin

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 04/08/2008 Numarul mesajelor : 131 Localizare : Sibiu Joburi/Distractii : Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeMier 20 Aug 2008 - 20:40

gg baieti sper ca nu va mai certati... ok
Sus In jos
https://games-level.forumgratuit.ro
OgYo***
Senior
Senior
OgYo***

masculin
Varsta : 30 Data de inscriere : 08/08/2008 Numarul mesajelor : 118 Localizare : cum iesi din bloc....prima la dreapta.... Joburi/Distractii : JOB? SA CONSUM CURENT :)) Stare de spirit : ...mm....ashea shy ashea.....

MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitimeJoi 21 Aug 2008 - 7:10

ok....dak vrei id meu nu ezita sa`l iei..Ogyo_13...era si al tau pe undeva pe storm..pe forum...
Sus In jos
Continut sponsorizat





MesajSubiect: Re: Cere admin ^-^ OgYo***   Cere admin ^-^ OgYo*** Icon_minitime

Sus In jos

Cere admin ^-^ OgYo***

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Games-Level :: Free-Zone :: Cerere Admin -